KONST / Litografier / Färglitografi 16108240
nr 1610 8240
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad PT, daterad 1974. Färglitografi, bildmått: 46x36 cm, yttermått inklusive ram: 67x53 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 april 2024
kl 20:28:59
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin